Školské tašky a batohy pre deti

Kategórie
 
 
 
 
 

Školské tašky a batohy pre deti

Školské tašky a batohy pre deti

Či už sa do školy chystáte nakupovať prvýkrát alebo sú školské nákupy vo vašej domácnosti už úplnou samozrejmosťou, určite uznáte, že medzi jednu z najpodstatnejších komodít patria školské tašky alebo batohy. Vybrať ich pri tom nie je vôbec jednoduchou záležitosťou a je potrebné prelúskať sa celým kvantom výrobcov, dizajnov a samozrejme aj preferenciami vášho školáka, ktorému bude robiť školská taška spoločnosť počas celého roka.

Hoci to nemusí byť zrejmé, je dôležité pri výbere školskej tašky zapojiť i dieťa – dizajn tašky môže byť pre vás druhoradý, pre dieťa je však na prvom mieste. Ak sa do školy chystáte prvýkrát, možno vaše dieťa poteší taška s dizajnom jeho obľúbených rozprávkových či filmových hrdinov. Dizajn môže zároveň na malých školákov pôsobiť motivujúco a bude ich pomaly postrkávať k tomu tešiť sa do školy a pripravovať sa svedomito každý deň. Starší žiaci určite ocenia nadčasový dizajn školských batohov, ktorý bude dokonale ladiť s ich štýlom, ktorý práve vyznávajú a je u nich na prvom mieste. Na našich stránkach objavíte širokú ponuku, ktorá rozhodne poteší malých i veľkých a bude náročné vybrať si z nej len jeden kúsok. Veríme však, že to zvládnete.

 Na druhej strane však nemôžete pri výbere zanedbať ako stavbu batoha, ktorá zas podstatne vplýva na fyziológiu dieťaťa. Pri nosení ťažkých školských potrieb a kníh je dôležitá správna výstuž školskej tašky či batohu, ktorá bude minimalizovať dopad váhy školských potrieb na chrbticu a celkový oporný aparát dieťaťa. Rovnako sa snažíme vyberať i kvalitné materiály, ktoré vás ani vašich školákov nezradia v strede školského roku a verne s vami prežijú nejeden školský rok až kým sa nerozhodnete, že je čas na zmenu.

Školská taška alebo batoh je investícia, ktorá je potrebná. Nezáleží len na tom ako vyzerá, hoci sa nesnažíme povedať, že tento aspekt nie je dôležitý. Záleží však i na celkovej konštrukcii a prevedení a preto na našich stránkach prezentujeme produkty, ktoré vás nesklamú v žiadnom ohľade.

Školské tašky pre prvákov

Výber prvej školskej tašky je radosť a udalosť v živote prváčika. Pri výbere tašky ináč treba postupovať pre prváčika a inak pre dieťa na druhom stupni. Pre mladšie deti je vhodná vystužená a ergonomicky tvarovaná taška, ktorá im nedeformuje chrbát, ale, naopak, prispieva k správnemu držaniu tela. U nás dostanete presné informácie o rozmeroch tašiek a batohov aby taška rozmerovo „sadla“ vzhľadom na fyzické dispozície ďieťata – aby nebola príliš malá ani veľká a ťažká.

 
 
 

Osobný odber

Osobný odber

v kamennej predajni

Tovar skladom

Tovar skladom

u vás do 24 hodín

Doprava zdarma

Doprava zdarma

pri nákupe nad 119 eur

Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo

radi vám poradíme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
Plná (Desktop) verzia