O spoločnosti

 
 
 
banner1.jpg
 
 
Prihlásenie
 
 
 
Úvod > O spoločnosti
 
 
 

O nás

Firma ELITOM s.r.o. vznikla v roku 2010 s cieľom poskytovať profesionálne služby v oblasti dodávok spotrebného materiálu k výpočtovej techniky – najmä tonery, atramentové náplne, atramenty, papierenský sortiment.

Naša firma spolupracuje s dodávateľmi spotrebných materiálov po celom svete. Nákupy spoločnosti ELITOM s.r.o. sa uskutočňujú prevažne zo štátov Európskej únie a Číny. Vzhľadom na to, že máme veľmi silných obchodných partnerov, sme schopní dovážať tovar vo veľkých objemoch a zabezpečiť, uspokojiť aj väčšie jednorazové ale aj pravidelné dodávky.

Zaoberáme sa prevažne veľkoobchodnou spoluprácou s ďalšími obchodnými partnermi, ako zo zahraničia, tak aj zo Slovenskej republiky. Zameriavame sa na predaj pre firemnú klientelu, ale tiež kladieme veľký dôraz aj na predaj koncovým zákazníkom cez našich predajcov a cez náš nový  e-shop. 

Koncom roka 2013 sme začali s výrobou pečiatok DESKMATE v Galante , ktoré vyhotovíme do 30 minút od zadania zákazky.  Viac info tu : www.elitom.sk 

Celý článok...
 

Výroba flash pečiatok MODICO na počkanie

Samonamáčacie FLASH pečiatky v rôznych farbách telies a odtlačkov vám vyrobíme aj na počkanie. Nová technológia výroby pečiatok zabezpečí dokonalú reprodukciu fotografií, tieňovanie a schopnosť tlačiť veľmi tenké čiary a drobné písmo v tej najvyššej kvalite.

Pri výrobe pečiatok MODICO sa využíva revolučná flash-technológia vyvinutá v Japonsku, ktorá funguje na princípe záblesku. V špeciálnom prístroji dôjde v priebehu niekoľkých sekúnd k osvieteniu špeciálnej fotorezistentnej mikroporéznej gumy s rozlíšením 1200 dpi. Prednosťou flashových pečiatok je pomerne rýchla výroba, pričom sú zároveň jedinečné vďaka svojej možnosti dokonale reprodukovať fotografie, tieňovanie a schopnosti tlačiť veľmi tenké linky a drobné písmo v tej najvyššej kvalite. Pečiatky majú moderný vzhľad a ostrý i rovnomerný odtlačok.Ďalšou výhodou pečiatok MODICO je ich spodný kryt, ktorý ich chráni pred vysychaním a opotrebovaním. S jednou atramentovou poduškou je možné urobiť až 20 000 odtlačkov.

Príklad použita fotografie na pečiatku:

 

 

Výroba pečiatok :

 

ELITOM s.r.o.

ul. 29. augusta 1646/6

924 01 GALANTA

denne od 9:00 - 17:00